KUP EBOOKA

KUP TERAZ

Ebook

"Koreańska kuchnia

na polskim stole"

Cena: 69 zł 

Liczba stron: 226

Format: pdf, epub, mobi

Jak wygląda ebook "Koreańska kuchnia na polskim stole"?

Eksploruj

Koreę Południową .

“Koreańska kuchnia na polskim stole” to nie tylko przepisy, ale dużo anegdotek związanych z potrawami, historie ich powstania oraz ciekawostki. W ebooku znajdziesz mnóstwo informacji oraz porad dotyczących zamienników czy alternatywnych sposobów przygotowania danej potrawy.

Przerwij monotonię

w menu.

Dzięki ebookowi “Koreańska kuchnia na polskim stole” przyrządzisz dania typu fusion, które łączą ze sobą koreańską tradycję ze współczesnością. A może chciałabyś/chciałbyś ugościć znajomych w nietypowy sposób? W ebooku znajdziesz kilka pomysłów na nietuzinkowe przekąski, które zaskoczą i zachwycą.

Wzbogać

swoją spiżarnię.

W ebooku znajdziesz dokładną listę wszystkich “nietypowych” składników użytych w przepisach. Pozwoli Ci to sporządzić dokładną listę zakupów - dla ułatwienia w ebooku znalazła się też specjalna strona do wydrukowania, na której możesz sobie wypisać, czego potrzebujesz, a co już masz!

Kolejnym krokiem będą zakupy - w tym również ebook Ci pomoże. W “Koreańskiej kuchni na polskim stole” znajduje się lista sklepów stacjonarnych oraz online, gdzie kupisz wszystkie potrzebne produkty.

Poznaj koreańską

kuchnię.

W swojej kuchni.

Korea Południowa to nie tylko kimchi i dania wypalające przełyk - choć bez wątpienia koreańska kuchnia z tego słynie - ale też niesamowite połączenia smaków, które zachwycają podniebienie już od pierwszego kęsa. Od dziś również Ty będziesz mogła/mógł odtworzyć ponad 65 różnych koreańskich potraw we własnej kuchni. 

...to ten ebook jest dla Ciebie!

"Koreańska kuchnia na polskim stole" to 226 stron wypełnionych przepisami i autorskimi zdjęciami koreańskich potraw. Ebook dostępny jest w formatach pdf, epub oraz mobi. Jesteś ciekawa/y jakie potrawy znalazły się w ebooku? Kliknij na zdjęcia w galerii poniżej!

- jesteś fanką/fanem koreańskiej kuchni

 

- uwielbiasz koreańskie filmy i seriale

 

- chcesz urozmaicić swoje codzienne menu

 

- lubisz poznawać nowe, nieoczywiste smaki i połączenia smakowe

Jeśli...